U tuđin Stanovin, proti Umal Našega Štice (ned.7)

Samo i iskljucivo o Hajduku, sve ostalo je zabranjeno!
meechimindoh
Relativno ozbiljan

Re: U tuđin Stanovin, proti Umal Našega Štice (ned.7)

Post by meechimindoh » 04.05.2015 12:12

luka1211 wrote: stvarno sam mislio da nema šanse da je puštena, ali @albi potpuno si bio u pravu od samog početka! PUŠTENO 100% :puke: kaže kolega da se čekalo u redu u kladionici u Zadru da se stavi nešto na Zadra i to neposredno par minuta prije početka utakmice! stokaa!! fuuuj :puke:
je li se zna i odakle je to došlo? Igrači ili uprava?
e moj Franci, osovio si se na krivi par nogu.

albi
Starosjedilac

Post by albi » 04.05.2015 12:23

evo novi dan je dosa, a ja jos vise i vise u dusi mrzim sve ljude koji su radili i rade u klubu :puke: ............nema rici opisavat sve ljude koji rade u hajduku, trenerskih magova koji ne mogu napravit ni vino a ni sperme, igrace(maloca-milovic) koji su losi( kunem se) i od lokalnih igraca u mom gradu............smradovi....

Jakov
Definitivno ozbiljan

Post by Jakov » 04.05.2015 12:43

ma mislim da pretjerujete. ima sam taj ružni predosjećaj da ćemo izgubit al ne zbog toga jer smo pustili utakmicu nego jer vukas nije za trenera. on je možda za demonstratora (ako i to).

objektivno mi imamo kvalitetu za najmanje 3 misto i ne bi nikad tribali izgubit osim dinama i možda i rijeke. sve ostalo je kvaliteta trenera

zi-zu
Amo reć ozbiljan

Post by zi-zu » 04.05.2015 12:52

luka1211 wrote:
albi wrote:Ljudi ne budite naivni i smjesni, utakmica je pustena i tocka bez obzira da hajduk ima kadar unutra za placat......ma ko ce ostavljat najbolje igrace na klupu?????....prrttt
stvarno sam mislio da nema šanse da je puštena, ali @albi potpuno si bio u pravu od samog početka! PUŠTENO 100% :puke: kaže kolega da se čekalo u redu u kladionici u Zadru da se stavi nešto na Zadra i to neposredno par minuta prije početka utakmice! stokaa!! fuuuj :puke:
upravo tako

a,kladinica je glupa, pa ne bi blokirala par, već bi dopustila da se uplaćuje do samog početka :y:
Da je Damjanović brazilac, igrao bi u Realu.
Da je Perišić u Hajduku, igrao bi zadnjeg veznog. Ili beka. Ili oboje.

luka1211
Relativno ozbiljan

Post by luka1211 » 04.05.2015 13:00

meechimindoh wrote:
luka1211 wrote: stvarno sam mislio da nema šanse da je puštena, ali @albi potpuno si bio u pravu od samog početka! PUŠTENO 100% :puke: kaže kolega da se čekalo u redu u kladionici u Zadru da se stavi nešto na Zadra i to neposredno par minuta prije početka utakmice! stokaa!! fuuuj :puke:
nemam pojma stvarno! al neka ih sve skupa bude sramota!!
i sad kad se pogledaju stvari, bode u oci cinjenica da je štimac odmorio "glavne" igrace za slj. kolo koje je u istri sa direktnim konkurentom za ostanak! bode u oci da smo u zadru zadnjih godina znali dobit batina iako je utakmica bila rezultatski rješena itd. itd. - a jucer koliko je bilo oštrih startova ?
koliko je bruno pokazao kartona ? pfff :@

jos nek danas lokomotiva i istra odigraju opet prelaz iz 1u2 i to šesti peti od zadnjih 6 utakmica onda stvarno treba ugasit ligu, u pobjedu istre uopce ne sumnjam! :puke:

izbjeglica
Amo reć ozbiljan

Post by izbjeglica » 04.05.2015 13:20

Loše suđenje će se sakriti iz loše igre, a loša igra pričama o namještanju. :?:

Neka mi netko kaže motiv za puštanje Zadru. Nikakve mi logike to nema.

prdimahovina
Starosjedilac

Post by prdimahovina » 04.05.2015 13:29

Ja isto ko i vi vidin da ovo s Maločon nije nešto u redu ... mislin: Ovako Loše se u kontinujitetu nemere igrat nego jedino namjerno!
Niko nije osebe vliko loš!
I niko ne bi bio unatoč tomu ovoliko bezbrižan ... :o :o :o :o

MODD
Definitivno ozbiljan

Post by MODD » 04.05.2015 13:48

Kapetan je odradia jednu ono totalno "Braveheart" kapetansku partiju di se šepiria i glumia autoritet protiv nedoraslog protivnika, pa će u glavama sveokuptne ovčadije bit nezamjenjiv i "jes vidia kako on to vodi i nemožese beznjega pička materna vućeviču upravaodlsazi" do 2019.

zi-zu
Amo reć ozbiljan

Post by zi-zu » 04.05.2015 16:26

toliko o nameštanju

Image
Da je Damjanović brazilac, igrao bi u Realu.
Da je Perišić u Hajduku, igrao bi zadnjeg veznog. Ili beka. Ili oboje.

luka1211
Relativno ozbiljan

Post by luka1211 » 04.05.2015 18:50

luka1211 wrote:
meechimindoh wrote:
nemam pojma stvarno! al neka ih sve skupa bude sramota!!
i sad kad se pogledaju stvari, bode u oci cinjenica da je štimac odmorio "glavne" igrace za slj. kolo koje je u istri sa direktnim konkurentom za ostanak! bode u oci da smo u zadru zadnjih godina znali dobit batina iako je utakmica bila rezultatski rješena itd. itd. - a jucer koliko je bilo oštrih startova ?
koliko je bruno pokazao kartona ? pfff :@

jos nek danas lokomotiva i istra odigraju opet prelaz iz 1u2 i to šesti peti od zadnjih 6 utakmica onda stvarno treba ugasit ligu, u pobjedu istre uopce ne sumnjam! :puke:
evo da quotam sam sebe - sad kad je istra uzela 3 boda lokomotivi kako sam i rekao i to sa samo 15 igraca u zapisniku te bez 8 prvotimaca (hvala bogu i unovcio sa 400 kuna uloga na kvotu 3.20 u sto stvarno nije trebalo sumnjati, prelaz sam ispratio sa 40 kuna ali to na zalost nije proslo jer je istra izjednacila u 39. minuti prvog pol.) :bow:
UGLAVNOM GADI MI SE SVEEE!!! :puke:
NISAM VJEROVAO STA SU MI SINOC REKLI U SVEZI ZADAR-HAJDUK, NADOVEZALI SE NA LOKOMOTIVA-ISTRA I REKLI DA OVI "GORE" ODAVNO ZNAJU KAKO SE BODOVI DIJELE TE DA EUROPA HAJDUKU NIKAD NIJE DOSLA POD ZNAK PITANJA! FUUUUJ :headbang: :headbang: :headbang:

Jakov
Definitivno ozbiljan

Post by Jakov » 04.05.2015 21:35

Sta su rekli, mozes i u zatvorenom dijelu foruma

drogeraš
Amo reć ozbiljan

Post by drogeraš » 04.05.2015 22:20

Jakov wrote:Sta su rekli, mozes i u zatvorenom dijelu foruma
Filozofi, ko ih jebe. Trenutačno mi svi iđu nakurac, a najviše vilozofi koji sve znaju unaprid a nisu imali dobitni tiket od kad je šjora Mančič mišala balune o lota. Mislin da san u fazi da ču završitu u novinama. Tri Š - Šonete, šport i šcrna kronika u isto vrime.
Blago gladnima i žednima pravednosti oni će se nasititi!!!!!!

mentalist
Definitivno ozbiljan

Post by mentalist » 05.05.2015 0:24

Mislim ono, postoji stalno
Ovi ce pustiti ovome
Svi sve znaju, a ljudi onda odigraju 3 listica u kojem stave 3 znaka
I kurce se da su nesto znali
Sada se igrali da ce istra dobiti, gle cuda, da momcad koja se bori za opstanak pobjedi

Slijedece je da ce split osvojiti kup, rog prijevi u dinamo i tako svaku utakmicu je namjesten prijelaz, pobjeda
Da se razumijemo, toga sigurno ima svugdje, ali u hrvatskoj bi se meni gadilo igrat
Jer jedan Zadar ne smije dobiti Hajduk a da nije namjesteno

Tako su rekli da je stavljao Sharbini 10k kn na Zagreb x2 protiv njih
Pa rijeka dobila 4-1. O tome nitko ne prica

A kladionice glupe i danas ne pustaju 1000 kn da uplatis
Ali eto, svi veliki znalci

Krene utakmica, pogledan na indexu stanje
Prvi komentar- oce li proci prijelaz iz 1 u 2?

Treba izbaciti ligu iz ponude

luka1211
Relativno ozbiljan

Post by luka1211 » 05.05.2015 1:19

malo ste me krivo shvatili ...

nisam balavac i ne filozofiram bzvz! prvi sam koji nije vjerovao u puštanje zadru, ali iskreno nakon nekih činjenica od strane kolega koji su bili na utakmici prisjelo mi je to sve ...
stojim da je hajduk pustio 1000% utakmicu ma koliko god bili limitirana i loša ekipa, danas sam na preporuku uplatio novac na kladionici na istru jer je također bilo puštanje od strane lokomotive.
iznio sam svoje saznanje, možda bolje da sam šutio .. ali nema veze

HŽV! :bow:

pratar pavo crmac
Amo reć ozbiljan

Post by pratar pavo crmac » 05.05.2015 7:00

Gadite mi se!!!! Znao sam ako hajduk izgubi da će krenuti prica o pustanju.vi navijaci hajduka?!ma vi ste moj kurac!jesmo li davno ustanovili da smo u stanju izgubit od svakoga i da nam ne igraju najbolji u momcadi?jesmo.u cemu je onda jebeni problem!?di je motiv za pustanje i onima na katu i onima na terenu?izvrsno,toliko puta smo ove godine popusili ali eto sad se izgubilo i namisteno je...ti sto furaju tu pricu valjda polaze od sebe

zelva
Fanatik

Post by zelva » 05.05.2015 8:37

ajmo malo racionalizirat, jeli ova momčad uopće u stanju pustit utakmicu? jesu li oni toliko bolji od zadra, da svjesnim nezalaganjem i greškama, namjerno izgube utakmicu? ja mislim da nema šanse! iskreno mislim da Brbić i uprava nisu u stanju dogovarat utakmice, prevelik je rizik, a dobit nikakva. šta se igrača tiče, i po onome šta se vidilo na terenu, sasvim je jasno da mladci vlašić, tudor, mikanović, te kasnije milevski, 100% sigurno nisu pustili. ostaju ovi ostali i trener vukas. ali upravo oni su najveća rak-rana hajduka, oni su ti koji 70% utakmica odigraju priko neke stvari, rade kardinalne greške, izgledaju smišno... ne samo ovu, nego skoro svaku utakmicu ovog prolića!!! eventualno možemo pričat o njima kao o veleizdajnicima, koji namjerno sabotiraju klub, ali opet ponavljam, sigurno se ne radi o jednoj utakmici, jer ovako ka u zadru, smo izgledali u još masu utakmica. kapetanove epske gluposti, lovrino sidro na crti, rupetina avdija, mrtvi mijo, maglica i njegova sumanuta rješenja, linčina gotal, smišni jozo, drkađija sven... i mag hari, koji redovito vadi tudora i vlašića, a očekuje od iskusnih da "povuku". nažalost, ne radi se o puštenoj utakmici, nego se radi o nakupini nekarakternih i loših igrača, koje vode još gori treneri... i to je to! ujedno je to i naš najveći problem, šta te iste nakupine i dalje igraju, a brbić i gogi samo gledaju. :fubar:
Winning is not a sometime thing; it's an all the time thing. You don't win once in a while; you don't do things right once in a while; you do them right all the time. Winning is a habit. Unfortunately, so is losing.
Vince Lombardi

albi
Starosjedilac

Post by albi » 05.05.2015 11:00

nema tu sta vise filozofirat, vazno je da zadar dobio 3 boda koja im nadam se, znaci opstanak i bas mi je drago....a dobro je sto i lokomotiva izgubila tako da ove subotu mi imamo sansu da im bjezimo 4 bodova i da 80% osiguramo 3 mjesto za evropu. :whew:

liga kao liga je ravna bangladesu, makedoniji i rumunskoj po namjestsajima i svim prljavim igrama sto se desilo ovdje, gdje najvise profitiraju bagra iz zagreba, i lokomotiva koji zivi od brata i amaterskim namjestajnim utakmicama 10 kola prije kraja( da ne spominjeme 1 u 2 i slicnih rezultata).

Post Reply