HJDK-R-A vs Stichting Social Sport (sub 17h)

Samo i iskljucivo o Hajduku, sve ostalo je zabranjeno!
prdimahovina
Starosjedilac

HJDK-R-A vs Stichting Social Sport (sub 17h)

Post by prdimahovina » 17.04.2015 9:57

Ako misliš da je ovo nogometna utakmica, zajeba si se.
Ovdi se sriću Dobro i Zlo.
Sriće se jedno smotano pleme čista srca, velike duše i rđavih vođa s bandon dobro uvježbani plaćenika iza koje ne stoji ništa nego Novac, Pohlepa, i Laž.
Sriće se onaj koga ne smiš pitat Tko Je s nami koji znademo Tko Smo al ne znamo kako ćemo to ostati.
Sriću se na poljudskoj Ledini naša prerano otišla dica zastavon Njijove Korporacije s našon prerano unovačenon dicon pod našin Bilin Barjakon.
Sriću se naši Bivši s njijovin Budućin čekajući da ta janjičarska perverzija jednon stane!
Sriću se u Loži X podvornici svrgnutog Goodluck Jonathana i odlazeći Namjesnik Bedlak Marinko jedini živući diktator kojega se niko nikad nije boja!
Sriću se nigerijski ritki metali, i naši Sveti Ideali, na njijovoj tarabi će visit koža albino crnca, a mi ćemo svoju gledat skupo prodati!
Sriću se Pobjeda i Poraz - dva Ishoda koja Mi i Oni uopće ne mirimo na isti način u natjecanju di mi ne meremo izgubit niti oni mogu dobit
Srist će se u Subotu U Pet njijov kupljeni Identitet i naša Jeftino Prodana Sadašnjost.
Srist će se njijova Prolaznost i naša Budućnost što iskri u očima Naši Prvonastupnika.

Pa će jednon sve to ipak završit jerbo svemu dođe kraj...
A na centru će - kad tad! - ponad raspadnuti lešina i slomljeni uvozni mačeva stajat momak u Bilon paće za svaki slučaj podviknut: Imal vas još il je ovo sad gotovo?
I biće gotovo.
S Druge Strane neće biti više nikoga da mu se suprostavi!

HŽV!

zelva
Fanatik

Re: HJDK-R-A vs Stichting Social Sport (sub 17h)

Post by zelva » 17.04.2015 10:13

ova utakmica definitivno zaslužuje prdijev povratak u velikom stilu. jer, nije to bilo kakva utakmica, ovo je prekretnica! gogi je napravija sve ono šta drugi nisu godinama, i to zaslužuje svaki respekt i bezrezervnu podršku, bez obzira na rezultat! :clap: :clap: :clap:

zato, svi koji mogu, u subotu na stadion, ajmo dat podršku onome šta treba bit hajdukov smjer uvik! nemamo se čega bojat, prorecca je goli qurac, samo hrabro i agresivno, mogu se tu uzet bodovi. :nod:
Winning is not a sometime thing; it's an all the time thing. You don't win once in a while; you don't do things right once in a while; you do them right all the time. Winning is a habit. Unfortunately, so is losing.
Vince Lombardi

Udo Schmggler
Obični početnik

Post by Udo Schmggler » 17.04.2015 10:59

Ovo ću gledat s guštom!
Čitava naša kalvarija je krenula kad smo umjesto da zamjenimo domaćinstvo, otišli igrat protiv ovih govana u Dugopolje.
Pretresi sve Gogi!
Ne znam tko tu u svlačionici više uopće ima kredita za išta prigovorit ...

Jakov
Definitivno ozbiljan

Post by Jakov » 17.04.2015 11:43

čitajući vučevićev intervju jedna stvar mi je zapela za oko:

Po meni je najnormalnije da kapetan bude igrač s najviše nastupa.

Po meni nije, po meni triba bit neko ko ima najmanje oscilacija u igri, ko je psihički dovoljno jak da kad drugi padnu da ih on diže i ko je dovoljno velik autoritet da razgovara sa sucima. Broj utakmica nije nužan uvjet.

Deadpool
Relativno ozbiljan

Post by Deadpool » 17.04.2015 11:47

Najviše nastupa u karijeri ili najviše nastupa u Hajduku? Kapetane Mile povedi nas! Ionako će pričat sa sucima pa neka ima i malu zaštitu trake.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...

zelva
Fanatik

Post by zelva » 17.04.2015 11:50

Deadpool wrote:Najviše nastupa u karijeri ili najviše nastupa u Hajduku? Kapetane Mile povedi nas!
:lol:

kapetan će vjerojatno bit milonije, jer ne virujem da se na jozu ozbiljnije računa. slijedeći na listi za kapetana je mijo. dakle, kad se rješimo svih kapetana i dokapetana, na konju smo! 8) sad smo konačno na pravom putu, milonija mogu nekako otrpit, je da je letva, ali barem ne radi kardinalne pizdarije konstantno. a i situacija je takva da nemamo boljih stopera od njega, s obzirom da je milić u bolnici.
Winning is not a sometime thing; it's an all the time thing. You don't win once in a while; you don't do things right once in a while; you do them right all the time. Winning is a habit. Unfortunately, so is losing.
Vince Lombardi

kljaka
Definitivno ozbiljan

Post by kljaka » 17.04.2015 12:03

meni je glupost da se gleda tko ima najviše nastupa u Hajduku... pa Mile cijeni Hajduk više od 90% domaćih igrača (pogotovo senatora), kudikamo veći je autoritet, i ima iskustvo kakvo M&M neće imati nikada.
da se mene pita, Mile je kapetan bez razmišljanja... i sigurno bi tu traku cijenio kako Maloča nikad neće
PRVACI 2015/2016

drogeraš
Amo reć ozbiljan

Post by drogeraš » 17.04.2015 12:11

Ja bi za kapetana Baliča. Hvala.
Blago gladnima i žednima pravednosti oni će se nasititi!!!!!!

Udo Schmggler
Obični početnik

Post by Udo Schmggler » 17.04.2015 12:52

http://hajduk.hr/vijest/vucevic--vidjet ... ajduk/5651

Kakav je nevjerojatan gušt slušat ovoga čovjeka!
Od Špace sam bježao, sve mi se činilo kao ruganje s klubom, ali ne možeš Goranu ništa reć kad je u pitanju, poštenje. želja da napravi što treba, rastjera svakoga tko nema taj neki hajdučki zanos u sebi.
Usporedite kalkulantski jad od onoga Maslinara koji stavlja ozlijeđenog Kalinića pa onda Ranilovića kojemu na leđima piše "Drugi golman, Konju", pogledajte Balića i Vlašića na klupi, Jozu koji je otiša u kurac prije 2 godine, ekipu kojoj je omiljen profil igrača "prisilni zadnji vezni +25" i ovo sad, ovu dicu koju će Goran poslat na Keka!
Uhhh ... blago se vama dolje, krenite prema Poljudu!
Goran možda nije velik trener, ali je velik čovik!

sky
Definitivno ozbiljan

Post by sky » 17.04.2015 13:51

Jakov wrote:čitajući vučevićev intervju jedna stvar mi je zapela za oko:

Po meni je najnormalnije da kapetan bude igrač s najviše nastupa.

Po meni nije, po meni triba bit neko ko ima najmanje oscilacija u igri, ko je psihički dovoljno jak da kad drugi padnu da ih on diže i ko je dovoljno velik autoritet da razgovara sa sucima. Broj utakmica nije nužan uvjet.
To je samo jedan od uvjeta za kapetana. Iskusan što znači s većim brojem nastupa, ali i da ima karakter vođe. To je izjavio na pressici, a što je Reić upamtio samo nastupe, a ostalo zaboravio spomenuti je druga stvar.
Bez pinezi i rišpeta rodilo se dite puka, iz jubavi iz dišpeta

Udo Schmggler
Obični početnik

Post by Udo Schmggler » 17.04.2015 17:05

Ljudi, dajte sastav!
Znači rješili smo se - što ozljedama, što kartonima, što odlukama Gojka Mudonje - Kalinića, Avdije, Sušića, balića, možda i Mezge.
Miju i Jozu bi izbjegao bez ikakve opasnosti ...
Zar nije dosta po jedan "iskusni" u svakoj liniji?
Umjesto 2M da se odigra 3M: Milonije-Mezga-Mile? ... zapravo imali bi 6M da je ostao Špaco (+ Maloča, Mijo, Mikanović :envy: :envy: ...)

gastonx
Relativno ozbiljan

Post by gastonx » 17.04.2015 17:06

Kad je več pokrenuta rasprava na oom topicu: tko bi po vama trebao biti kapetan Hajduka?

Od broja nastupa bitnije je da bude autoritet, vođa. Kaže priča - oni kojima hokej ide na živce mogu odmah prestati čitati - da se istog trenutka kad je Letang ušao u svlačionicu Medveščaka znalo tko je kapetan. Balić je premlad, ne znam mu karakter, strah me da ga "igrice" ne pojedu kao kapetana. U sadašnjoj "ponudi" Milevski ispunjava sve uvjete, kada ošine pogledom sve je jasno... da ne velim da bi, ako treba, i šamarčinu odvalio ko Frane Matosic :)

Ali tko bi bili zamjenici? Možda Balić kao drugi zamjenik i budućnost.
Za brze promjene treba vremena. (Sir Humphrey Appleby)

Udo Schmggler
Obični početnik

Post by Udo Schmggler » 17.04.2015 17:48

gastonx wrote:Kad je več pokrenuta rasprava na oom topicu: tko bi po vama trebao biti kapetan Hajduka?

Od broja nastupa bitnije je da bude autoritet, vođa. Kaže priča - oni kojima hokej ide na živce mogu odmah prestati čitati - da se istog trenutka kad je Letang ušao u svlačionicu Medveščaka znalo tko je kapetan. Balić je premlad, ne znam mu karakter, strah me da ga "igrice" ne pojedu kao kapetana. U sadašnjoj "ponudi" Milevski ispunjava sve uvjete, kada ošine pogledom sve je jasno... da ne velim da bi, ako treba, i šamarčinu odvalio ko Frane Matosic :)

Ali tko bi bili zamjenici? Možda Balić kao drugi zamjenik i budućnost.
Ha, gledaj ... ima tu mnogo ograničenja: netko tko nije premlad, a isto tako i netko tko neće u ponedjeljak završiti u B ekipi.
Ja bi uvijek uzeo nekoga kome će to imat učinak veći na njega samoga nego na ekipu ... Nemojte me napadat, ali ako bi znao da će Sušić počet igrat kao u najboljim danima, ja bi mu odmah traku privezao!

Dr. Zmago
Moga bi bit ozbiljan

Post by Dr. Zmago » 17.04.2015 18:52

Broj nastupa nikako ne smije bit kriterij. Može samo bit jedan od kriterija, ali s minornim
utjecajem na izbor. Trener (ili još bolje manager, kako ja volin reć), koji poznaje dinamiku razvoja
tima može uvidjeti tko je najbolji izbor, tko ima pozitivan stav, integritet, poštovanje, tko može i treba
bit role model ostalima.

A glede M-ova... bojin se da je ovo samo populistički potez gosn Gogija, jer kad radiš rezove u timu
onda se primjenjuje kirurško pravilo: odstranjuješ sve do u zdravo tkivo. Po tome bilo još M-ova za tribine.

HŽV

timun
Obični početnik

Post by timun » 17.04.2015 19:47

logira san se samo da pozdravin povratak prdimahovine ........ :bow: :y:

za zadnje poteze, ala GV-a, tiranje MM22%++ iskreno zaboli me kurnjac.
nagleda san se, načita i nadoživljava poteza di bi se nešto prisiklo i onda, "kreni, euforijo".
iznenadit ću se kad budu ličili ka nogometna momčad, kad na travnjaku dobro razmisle čiji dres nose na sebi.

U N C
Definitivno ozbiljan

Post by U N C » 17.04.2015 20:07

Udo ništa osobno al ja Sušica doživljavam ka jednog od generatora ovog raspada sistema u Hajduku...bahatost,nezalaganje i kriminalno "ja zvijezda neznan šta uopće radim ovde" ponasanje mi je nešto šta je nespojivo sa funkcijom kapetana Hajduka...zato u ovom trenutku i u ovom rosteru, moj bi glas isa Mili W.

Vespa1950
Amo reć ozbiljan

Post by Vespa1950 » 17.04.2015 23:42

Sutra traku dat miloniju, i sve do kraja preostale utaknice. Na pripreman traka može samo balicu. Eventualno vlasicu. Milonija mije susica i kalinica ionako tada vise nece bit. Tj moze ih bit al taj trener ih mora drzat na klupi da cekaju transfer ili papire.
Živija prdi :hai:
Čekali smo kiks da te volimo još jače. Forza Bijeli

zelva
Fanatik

Post by zelva » 17.04.2015 23:46

Image

više od ičega me brine ova slika i 2 imena na njoj!?! valjda je ipak nemoguće da budem euforičan, mora se stavit ta 2 karcinoma, da zaseru sve ostalo dobro. razočaran sam, ne mogu jednostavno zamislit pristojnog trenera koji bi stavija jozu u momčad, taj čovik je toliko stravično loš, da taj netko mora bit totalni degenerik da njega stavi u ekipu.

tomečak i jugović će ga toliko silovat, da će to bit brutalno za gledat. zapravo neće, jer ga neće bit tamo, pošto on misli da je krilo i stalno visi u visini protivničkih 16m, a toliko je brz i spreman da mu treba cca 20 minuta za vratit se nazad. a tek mijo i juranović u sredini? jao!

a i ja sam debil, kad san moga pomislit da je gogi pronaša muda i rješija se svog smeća. maloče se otarasija, jer zna da ga nitko više ne može vidit, ali ova 2 "iskusna" se nije moga odreć, oni su odigrali toliko dobro, da jednostavno nemaju alternative. pogotovo ovaj kojeg je škarta na zimu i koji se nije usprija prodat niti u zavrč, a sad mu igra u prvih 11. :headbang: :headbang: :headbang:

kapetan - mile, i nitko drugi u ovoj momčadi.
Vince Lombardi

tral
Definitivno ozbiljan

Post by tral » 18.04.2015 0:16

Ti si emotional roaller coaster :D

Ne virujem da će tako igrat.
It struck me some years ago that when a manager leaves, that’s when the club reacts and starts looking for a new one. I think we should be as diligent with that, because of the turnover of managers these days.

zelva
Fanatik

Post by zelva » 18.04.2015 0:22

tral wrote:Ti si emotional roaller coaster :D

Ne virujem da će tako igrat.
:rofl:

nažalost, mislim da će upravo ovako istrčat. i tu vidim nekoliko velikih problema; prvo, gotal nije livo krilo, tudor nije desno krilo, mile nije napadač, jozo nije igrač... mijo na radoševića. na livoj strani imamo jozu, koju stalno visi gori i ne može se vratit (iako, i kad se vrati, nema neke veće razlike), te gotala, koji može, ali se ne želi vratit. osim 2 stopera, obranu ne igra više nitko.

nemam pojma, sve ćemo vidit sutra, ali prošla me dobra doza optimizma... :x
Vince Lombardi

Post Reply