Hajduk B (3 HNL MinTV)

Samo i iskljucivo o Hajduku, sve ostalo je zabranjeno!
jijiMuge
Teški početnik

Re: Hajduk B (3 HNL MinTV)

Post by jijiMuge » 21.09.2015 15:06

Trequartista wrote:A sta ce bit s Mamuton, u Hrvacama je... jucer nista za istaknit.
Nisam zna :). Zanima me jer mi se ovako ka laiku pari da smo u teskim govnima sta se centarfora tice(cua sam neke cakule da se sa Maglom ne planira produzivat, neznam jel istina), u obe seniorske momcadi, a Buric izjavljuje da mu ne triba pojacanje, pa pokusavam shvatit jel to bia samo blef ili stvarno imamo unutarnje rezerve

EDIT: da preformuliram pitanje, kako stojimo sa centarforima u juniorskoj kategoriji( Delic, Krajina, jos netko?), u slucaju da mastelic bude potreban prvoj, koga vidite u B?

posve86
Obični početnik

Post by posve86 » 26.09.2015 19:33

jijiMuge wrote:
Trequartista wrote:A sta ce bit s Mamuton, u Hrvacama je... jucer nista za istaknit.
Nisam zna :). Zanima me jer mi se ovako ka laiku pari da smo u teskim govnima sta se centarfora tice(cua sam neke cakule da se sa Maglom ne planira produzivat, neznam jel istina), u obe seniorske momcadi, a Buric izjavljuje da mu ne triba pojacanje, pa pokusavam shvatit jel to bia samo blef ili stvarno imamo unutarnje rezerve

EDIT: da preformuliram pitanje, kako stojimo sa centarforima u juniorskoj kategoriji( Delic, Krajina, jos netko?), u slucaju da mastelic bude potreban prvoj, koga vidite u B?

Ako Bog da, nikoga. Ta generacija je nagomilana propalitetima, oni da igraju hnl kadeta mucili bi se.

posve86
Obični početnik

Post by posve86 » 26.09.2015 19:34

Novi poraz u Metkovicu, 0:1 od Neretve(Sutalo)

katalan
Starosjedilac

Post by katalan » 28.09.2015 14:28

posve86 wrote:Novi poraz u Metkovicu, 0:1 od Neretve(Sutalo)
isključen je i Osibov, zajedno sa trenerom Neretve. Drugu godinu zaredom jako loše ponašanje domaćih.
Imali smo igrača više dobar dio drugog poluvrimena, nažalost Hajduk bez igrača iz prve momčadi (Bašića x2 ,Radčenka..)izgleda dosta loše
Lopta je okrugla, danas svi igraju nogomet. Čvrsto smo ušli u utakmicu,ali lopta naprosto nije htjela u gol.

mentalist
Definitivno ozbiljan

Post by mentalist » 28.09.2015 14:50

Ali to možda i nije loše da se vidi kvaliteta tih igrača. Nije svako igrač sa 17 godina, tako da je i bolje da igraju ovi stipendisti, praktički juniori da se vidi koliko mogu.
Koji put ce im doci ovi iz A, pa će biti bolji rezultat,a do tada njih 15-16 u Hajduku, te 6-7 na posudbama može pokazat svoj potencijal i ukazat na sebe struci

Sto se tice nekog potencijala, nazalost 97 je dalo svoje, 98 cemo vidjeti
a za ove mlađe je prerano govoriti jer tržište je danas takvo da dok ne dođe do seniore, ne treba ni razgovarat o potencijalima

Trequartista
Još malo pa starosjedilac

Post by Trequartista » 03.10.2015 18:27

Ova ekipa može samo izazvat teške glavobolje.
''Ali falit će mi i moji navijači s istoka, iako znaju često vrijeđati, ja njih obožavam, barem ti uvijek iskreno kažu što misle o tebi.'' - Gospodin T. K.

albi
Starosjedilac

Post by albi » 03.10.2015 22:01

Trequartista wrote:Ova ekipa može samo izazvat teške glavobolje.
Da sam na mjestu Vucevica, sve ove igrace(osim grbica) potjerao bih nakon kraja prvenstva i napravio totalno rekinstrukciju sa drugim igracima....dobro, klub sam se najavio da nismo zainteresirani za drugu ligu ali ako igraci uce i naviknu samo na porazima onda ce bit tesko vratit iz latergije i bice im svejedno njima i kad gube u seniorima, i ta bolest je virusalna i smrtna.

izbjeglica
Amo reć ozbiljan

Post by izbjeglica » 11.10.2015 15:18

Slabo je ovo... Ne znam što se radilo čitavo ljeto, bilo je nekakvih proba, a nikoga se nije našlo, nemoguće je da je ovo najbolje. Ovdje se gotovo nitko ne ističe, osim Stipice i Bencuna koji zapravo i nisu B momčad. Eto još može proć Toma Bašić. Ostalo... :shake: Imaju nešto Iso i Radčenko, Šimić na trenutke solidan... Najveće razočarenje je ona trojka protiv Širokog, čemu li se taj nada. Kakva nezainteresiranost!

Nema ovdje hljeba, nema se šta toliko zamjerati Osibovu, mislim. Redizajn na zimu, neke nove Juranoviće i Tudore nafatat.

albi
Starosjedilac

Post by albi » 11.10.2015 15:37

I ja sam tuzan i ljut na ovo vidjeno, zapravo nisam moga dugo gledat ove dvije utakmice jer stvarno je bilo cisti amaterizam i kvantitet i tezak za oci gledat...........ja mislim da su svi krivi, od osibova do andrica jer obojica su na lito imali preko 20-25 igraca na probu i nije istina da nitko od njih nije polozio probu jer bilo je dosta kvalitetnih mladica koji su svakako bolji od ovih bekavaca sto ima hajduk, ali dali je to problem sto nisu bili ozbiljni na ove probe ili sta je, oni znaju to najbolje.

Ja mislim da se tu puno novca je potroseno ili bice potroseno na placama i na sve na ovaj kvantitet jer gotovo sigurno osim tome basica i stipice nijedan igrac koji igra ne moze nikada pomirisat ni rezervu prve momcadi a kamoli u prvih 11.....bencun i josip basic mogu eventualno izborit momcad kao slaven belupo i nista vise, tu su i iso i mali puljic koji mogu napravit nesto, a sve drugo je cisto katastrofa, predvodjenim simicem(koji je duplo gori od maloce) i katastrofalnim bekovima i domejom.

pstt: ovaj mastelic je novi mate dragicevic ;) ...nikada loseg napadaca nisam ga gledao u zivotu

MODD
Definitivno ozbiljan

Post by MODD » 11.10.2015 15:46

Mastelić zna pokazat kvalitetu - ali ne kao špica. Ne bih se složio da je Lorenco duplo gori od Maloče al sve više ide tome da od potencijala da bude duplo bolji od ostalih stvarno to i postane. Stagnacija i propadanje. Od obojice se da(lo) napravit igrača, ali sve je jasnije da ovako sigurno neće. Pa jebemu sve, bolje su igrali na pripremnima nego šta igraju sad. I kod Mastelića i kod Relote i štajaznam, kad bi dobili balun u noge to bi znali čak i proć igrače tu i tamo, povuć, ovo je festival kendavanja i krivih pasova put naprid čim se dođe na 30ak metara od gola. Bez ikakvog mozga, ikakve strategije. Ne znam šta Osibov radi s njima taktički, al ovo je užas i kaos.

Slažem se za probe s Albijem. Tražila se "kvaliteta više", da se na kraju valjda propuštala kvaliteta manje u vlastitim redovima.

Ovo ne vodi nigdi, ako se neko čudo ne desi, projekt, izvrstan u temelju, će sam sebe pokopat. Je li apsolutno nemoguće uskladit recimo programe prve i B ekipe? Ovi pare krepane jebene krave na terenu. Prijateljska, neprijateljska, svejedno... Rade li isti s njima ka sa prvon? Jel stvarno nemoguće pokazat na primjeru nekoliko prvotimaca da im je to jebena šansa stvarno probit se i da je za to potreban ISKLJUČIVO trud i koncentracija na igru?

Trulo, trulo, trulo.

mentalist
Definitivno ozbiljan

Post by mentalist » 12.10.2015 9:08

Uh što napisati iz ove dvije utakmice.
Potpuna dominacija oba kluba u prilikama, što je ajde za Široki još nekako i logično, ali za Vukovar :headbang:

Igrali su utakmicu u srijedu, težak teren za igru su nekakvi alibiji sigurno

Stipica je dobro branio.
Lijevi bekovi su ajme majko, to nema veze s bekovima a pogotovo na razini Hajduka. Ja se divim tim ljudima kako selektiraju bekove. Nikakvog mota, nikakvog driblinga, ma ničega, doslovno neko trčanje i dum u 16. Zaustaviti teško mogu koga. Stvarno se divim!

Basic ne mogu reci da me razocarao, ali nazalost ono sta nije ispravio sa 16 sada ce jos teze. Mozda igrom kroz B ulovi neki kontinuitet, ali za A je daleko od sastava po prikazanom.

Stoperi, krkani, znaci dvije dobre stvari pa kiks da se pitas jel ovo normalno! Lorenza koji je ka talent stoper je oni iz Sirokog unistio. Ovi je padao preko lopte, slagao sanse. i Nadam se da ce ga Piric odvest u Dnjepar ponovo jer je to najbolje za njegov razvoj. Totalno razocarenje od nastupa.
Stoper od 1,90, zna igrat, a ponasa se iditoski na terenu. Niti koncentracije niti pameti.

Iso u sredini, u mjestu je to sve dobro, nesto se kemija, ali je klasika nasih veznjaka. Igrac s loptom.

Basic ako nista po figuri ima nesto zanimljivo.

(Kod njih dva mi je opet problem za veznog igrača faza obrane, tj oduzimanje lopte. Doslovno se igraci setaju između njih s loptom.)

Bencun mi je katastrofa, jednostavno, igrac koji sam sebe u glavi usporava nakon dobrog poteza. Previse dodira, previse cekanja prekrsaja. Trkacki bi mogao biti zanimljiv, ali meni njegova igra nije najjasnija.

Radchenko, ajde onako ok

Mastelić puno rada, truda , borbe, ali nema osjecaja za napadaca, tj kako bi se izrazio, nema neke nogometne inteligencije

Što reći o zamjenama, osim Simonovića koji za svoje godine mi je ostavio nekako najbolji dojam u drzanju posjeda

Relota, 20 kila, 20 godina, što je sada viđeno tu specijalno u igraču da ga se dovede iz susjednog kluba za 3.HNL stvarno mi nije jasno!!

Luetic, Kovacevic da li su to stvarno igrači u kojima Hajduk vidi neku buducnost. pa bekovi Ceko i Zile, pa Srsen u sredini. Ne znam sta reci, osim da me glava bolila nakon utakmice od silnog talenta s loptom kod pojedinih igrača.

Opet možemo kriviti ovog onoga, ali u proizvodnji igrača nešto je trulo. Ako ćemo HNS-ovski gledat, izbacili smo 2-3 i više ne moramo, onda možemo reći da smo ispunili svrhu.
ali u nekom globalu, mi se na školu teško možemo osloniti slijedeće dvije-tri godine s ovim kadrom. Govorim o domaćim igračima s odmakom od ovih igrača koji su na posudbi.

Dovođenjem igrača sa strane, Hajduk gubi svoju školu, i povećava si troškove. Izbacivanje igrača iz škole mora činiti koliko ono po planu, 70 %
a nama najviše dali u zadnjem periodu igrači sa strane plus ova dva super talenta

MODD
Definitivno ozbiljan

Post by MODD » 14.10.2015 23:47

Evo, nađoh nam novog napadača u Južnoafričkoj Republici. Dobra kontrola baluna, solidan glavon, liva i desna, fizički bi dominira ligon, mlad.
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... BDrIpyjD1Q

Trequartista

Post by Trequartista » 25.10.2015 20:14

Danas smo zabilježili raritet, bekovi su čak pokušavali centrirat :lol:
''Ali falit će mi i moji navijači s istoka, iako znaju često vrijeđati, ja njih obožavam, barem ti uvijek iskreno kažu što misle o tebi.'' - Gospodin T. K.

Trequartista

Post by Trequartista » 23.11.2015 2:33

Jandrek po svojim ričima i službeno ode od 1. miseca. Po viđenome kontra nas jako zanimljiv igrač.

Cape
Amo reć ozbiljan

Post by Cape » 23.11.2015 9:33

Koju poziciju igra? Moze li pomoc prvoj ekipi ili je za bekavce?
"Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo

Trequartista

Post by Trequartista » 23.11.2015 13:07

Cape wrote:Koju poziciju igra? Moze li pomoc prvoj ekipi ili je za bekavce?
Desno krilo, iako je jučer manji dio utakmice odigra na livom. Mislin da će prvo krenit kroz B i da će dalje vidit, al kad vidin ko igra krila u prvoj...

Trequartista

Post by Trequartista » 03.12.2015 14:05

Mislia san sumirat nešto ode za polusezonu al ne znan šta bi sumira :lol: jako loša polusezona, kako s rezultatske strane tako i sa strane perspektive za prvu ekipu.

Može se jedino reć od ovih šta očekujemo/se očekivalo nešto, Grbić ok uz par kikseva, ali je i spašava dosta puta, o Šimiću dovoljno govori da je 3. ili 4. stoper u ovoj konkurenciji, Iso se nešto diga u kraj polusezone, ka i Puljić ali ne ka centralni vezni već ka krilo :^) Zapravo je uvjerljivo najbolji igrač kroz polusezonu meni bia Toma Bašić koji je bia priključen iz A i nadan se da ću ga vidit više na terenu na proliće u prvoj.

pomanitali_Ken
Teški početnik

Post by pomanitali_Ken » 08.12.2015 16:12

po meni najbolji je bija Mamut u Hrvacama... pa sad :wasntme:

Trequartista

Post by Trequartista » 08.12.2015 16:38

Šta se mene tiče, široko polje njemu i manageru.

katalan
Starosjedilac

Post by katalan » 10.12.2015 9:33

Trequartista wrote:Šta se mene tiče, široko polje njemu i manageru.
:y:
Lopta je okrugla, danas svi igraju nogomet. Čvrsto smo ušli u utakmicu,ali lopta naprosto nije htjela u gol.

Post Reply