Torcida

Samo i iskljucivo o Hajduku, sve ostalo je zabranjeno!
Cape
Amo reć ozbiljan

Re: Torcida

Post by Cape » 24.08.2015 9:16

@skocko - iskreno nakon sinoc neda mi se nista odgovarat, ocito je da nan se misljenja razilaze i nikad se necemo slozit, tako da ne vidin nekog smisla.
Ali da san dozivija da se na Poljudu bijesno zvizdi na par baklji koje nisu isle u teren(sicate se, do prije godinu-dvi je bilo normalno da se sve pobaca u teren!?!), a u isto vrime na bakljade prije par miseci pola istoka blicaje od fotoaparata, brale najjaci smo...ma kurac smo, eto.
Narusena je nepovratno atmosfera, nikako mi se ovo ne svidja.

@UNC - naravno da karikiran sa prolazima, to je valjda jasno. Isto tako za bakljade koje ne utjecu na igru(dakle ne ubacuju se u teren i/ili nema prekida) se dobiva samo novcana kazna, nemoze nas kazniti sa praznim tribinama. Da ne vadin sad slike od ovog cetvrtka i bakljada svih mogucih grupa(Borussia, Brondby, Poljaci itd...)

Ponavljan, protiv sam paljenja u europi, samo i iskljucivo radi financijske stete Hajduku.
"Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo

MODD
Definitivno ozbiljan

Post by MODD » 24.08.2015 9:29

Cape wrote:Ponavljan, protiv sam paljenja u europi, samo i iskljucivo radi financijske stete Hajduku.
Tako smo i svi mi valjda.

kljaka
Definitivno ozbiljan

Post by kljaka » 24.08.2015 9:59

ja sam jučer podivljao... debili cijelu utakmicu sjede i šute, Sjeveroistok pozove Sjeverozapad, oni ustanu na pola minute i opet sjednu... i, naravno, jebu mater na svako krivo dodavanje ili (božemprosti) dodavanje unazad
i onda se zapale 2 (DVIJE) baklje i istok i sjeverozapad počnu zviždati... puko sam
PRVACI 2015/2016

KOMARČA
Definitivno ozbiljan

Post by KOMARČA » 24.08.2015 10:15

Nisam sklon teorijama zavjere ali sad kad izlazimo iz krize kao da nas netko buši sa strane... malo uzdrmat-svadit preko navijača. a u vezi zviždanja ja mislim da ljudi negoduju zbog onoga što se dešavalo prije na istu temu.
Sreća je uvijek pratila hrabre, a danas i hrabri moraju trčati preko 11 km da bi opstali..

Petar Panj
Relativno ozbiljan

Post by Petar Panj » 24.08.2015 10:31

Ja san bio na sjeverozapadu i zvižda san bakljama.
I triba zviždati.
Na kraju je stvar principijelna, ne briga me je li kazna 10 000 kuna li eura.
Svaki dan sidin u gostioni i pijem kavu, nikad ne dobijem račun, pa dođe fiskalizacija i dobivan račun.
Ista stvar je s bakljama.
Neman razumijevanja za nedozrele egotripere.

Opet pitan, ako smo za Hajduka i protiv baklji, bi li Torcida pristala na to da kaznu podmiri i naknadi Baja što pali ?
Pa, pali kume, zapali stadion i sve, samo naprid

coyote
Amo reć ozbiljan

Post by coyote » 24.08.2015 11:01

Ja volim štimung sa bakljama kad gledam uživo. Na tv mi smetaju. Ali dok je god klub u dugovima nisu mi poželjne ni one ni bilo koji drugi oblik ponašanja koji može dovesti do financijskog kažnjavanja kluba. Kad jednog dana božepomozi budemo financijski moćni onda ću moć razumit "probakljaše"
Ashes to ashes, funk to funky
We know Major Rumke's a junkie

skočite sa balkona pozdravite šampiona :-D

Cape
Amo reć ozbiljan

Post by Cape » 24.08.2015 11:17

Zadnje 4 godine je financijska situacija bilo PUNO gora pa nikad nisan cua zvizduk za baklju koja je ostala na tribini. Do jucer. Sta se prominilo?
Straj me da je ono šta kolega KOMARČA piše istina. I taj neko trlja ruke jer se nakon 5 godina projekta "spašavanje Hajduka" navijacki puk Hajduka prvi put podilia. I to je opasnije nego šta se čini, a posljedice i rezultati toga ce se vidit vec u cetvrtak. (NEĆE bit zajednickog navijanja istoka i sjevera, sjever ce vrtit svoj film prvi put nakon cire/stimca).
"Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo

mentalist
Definitivno ozbiljan

Post by mentalist » 24.08.2015 11:23

Osjetljiv trenutak, nikakve podjele i ne znam sta
Ali ako ce neko u cetvrtak ici u inat onda je taj scenarij lako moguc

Torcida ima 20 tisuca ljudi od kojih mogu dobiti glasnu podrsku u cetvrtak, treba li s pokojom bakljom to razjebati
u cetvrtak je jedan veliki test i za igrace i za navijace
Poloze li ijedni i drugi, siguran sam da u Zapresicu nece se puno fuckat na zapaljenu baklju :)

sky
Definitivno ozbiljan

Post by sky » 24.08.2015 11:26

Ne bi se ni jučer puno zviždalo da nije bilo baklji u četvrtak. Kao što ni Brbić ne bi onako reagirao da su zapaljene u HNL-u.

Stvorila se velika histerija, a svi umjesto da stanu na loptu od početka dolijevaju ulje na vatru.
Bez pinezi i rišpeta rodilo se dite puka, iz jubavi iz dišpeta

izbjeglica
Amo reć ozbiljan

Post by izbjeglica » 24.08.2015 12:49

Cape wrote:Zadnje 4 godine je financijska situacija bilo PUNO gora pa nikad nisan cua zvizduk za baklju koja je ostala na tribini. Do jucer. Sta se prominilo?
Nije se ništa promjenilo osim toga da smo nikad bliže vraćanju dugova i jako smo blizu Europske lige. Jedino što nam sad ne treba su prazne tribine. I vjerujem da je zato i Brbić onako reagirao, zamisli da su nam sad zatvorili stadion, za utakmicu sezone i da se mora vratit milijune kuna ljudima. |(

Ne znam kakva je to podjela, na bakljaše i antibakljaše. :^) Imamo samo neodgovorne pojedince kojima prioriteti nisu dobro posloženi. Zar bi to trebalo napraviti nekakvu podjelu? :wasntme:

Petar Panj
Relativno ozbiljan

Post by Petar Panj » 24.08.2015 13:17

Al najjači je argument kako triba sve gorit u prvenstvu, ko ga jebe, neš ti svake nedilje deset iljada kuna.
Pa u ponediljak kupi pivu, rakiju, jogurt , uložak ... svaka kuna je važna :))).
Što ne bi pretplatnicima platili putne troškove, neš ti 200 - 300 kn goriva i 10 iljada za kazne :y:

young_lust
Moga bi bit ozbiljan

Post by young_lust » 24.08.2015 14:03

Al te baklje su više passe. Pa bar je Torcida uvik bila inovativna i imala vica u takvim stvarima, a sad se eto ne može smislit nešto originalnije i manje štetno za klub?

zika
Definitivno ozbiljan

Post by zika » 24.08.2015 15:26

Onda lipo zviždite kad se sucu viče da je cigan jer ćemo dobit istu kaznu. Ne da Bog da viknete savezu da su pederi. Ide kazna. I lipo dignite Brbiću kaznenu jer je svjesno oštetija dioničko društvo kad nije igra derbi. Ovce obične.

meechimindoh
Relativno ozbiljan

Post by meechimindoh » 24.08.2015 15:52

zašto su ovce? možda se slažu da je sudac cigan, a ne slažu s paljenjem bengalki? Zašto je sve crno-bilo?
Torcida, ako je njen stav da se bengalke pale, se nema šta obazirat na mišljenje drugih ali onda neka trpe kritike zbog takvog ponašanja.
Ako je stav da se ne pale, onda ona mora svojim autoritetom na svojoj tribini to i osigurat. Jesu li organizirana skupina ili nisu?
Ne vidin nikoga drugog ko bi to moga osigurat.

S druge strane, moj stav sa jugoistoka je moj stav. Sa mnom ionako niko ne sidi i nisan organiziran u navijanju, koreografiji, transparentima, ni u životu kadsmokotoga i to mi daje pravo i da slikajen i da zviždim ako me i kad me voja.
e moj Franci, osovio si se na krivi par nogu.

sina.jedan977
Obični početnik

Post by sina.jedan977 » 24.08.2015 16:24

meechimindoh wrote:
drogeraš wrote:Kad smo kod para, koliko se može užgat za Luricea?
Moreli se jedan pošteni suzavac itnit? Ako nadodamo Artema i Mezgu?
More li se una razvit portret Itlera?
More li se ikako pribječ individualnoj krivnji, koju je još ustanovija Salamun, pa čak i Jahve kad je satra Sodomu i Gomoru
ne znan da li ozbiljno uspoređuješ to, ali Lurice, Artem, Mezga su propali pokušaji da se napravi dobro klubu. Paljenje baklji u startu je kontra interesa kluba. Ako je Torci do borbe protiv modernog baluna onda neka tira svoju borbu negdi di ne šteti Hajduku jer Hajduka boli qurac je li ovo moderan ili staromodan balun. Hajduk se bori da se osovi, a oni najvirniji ga najviše sapliću.

1:0 asist VLAŠIĆ - gol MALOKU

2:0 asist BALIĆ - gol CAKTAŠ

3:0 asist BALIĆ - gol BENCUN

........al eto dvi baklje su tema dana i zvižduci onih koje već nakon slovana nećemo viđat na poljudu........a brand i glava zadovoljno trljaju ruke ,a vjerojatno će prvom prilikom brbiću reć A ŠTA SAN TI JA REKA

meechimindoh
Relativno ozbiljan

Post by meechimindoh » 24.08.2015 16:36

sina.jedan977 wrote:

........al eto dvi baklje su tema dana i zvižduci onih koje već nakon slovana nećemo viđat na poljudu........a brand i glava zadovoljno trljaju ruke ,a vjerojatno će prvom prilikom brbiću reć A ŠTA SAN TI JA REKA
citat zato jer...??
e moj Franci, osovio si se na krivi par nogu.

sina.jedan977
Obični početnik

Post by sina.jedan977 » 24.08.2015 16:57

meechimindoh wrote:
sina.jedan977 wrote:

citat zato jer...??

.......čisto da dočaram koliko je ispravan potez bija dovođenje artema pravog,artema mlajeg,luridzea,bukve,mezge i sličnih.....te koliko nam je štete nanija uno di gnoj forsiranjem istih na uštrb ovih gore ........koliko bi se moglo palit.hahahhahha

MODD
Definitivno ozbiljan

Post by MODD » 24.08.2015 17:32

Milevski se apsolutno isplatia prošle sezone. Od činjenice da je barem donekle uspia povezat A i B ekipu - pokazat da nitko nije prevelika zvijezda za igrat u bekavcima, šta moraš bit ćoraviji od Marića dok GNK gubi za ne skužit, do hrpe drugih poteza. Mezga nije forsiran prvi nauštrb njih dvojice a bome su igrali i skupa na proliće - i doprinia je dosta ekipi tada i to na poziciji koja nije njegova. Caktaš je forsiran i kad je igra najgore. Dok su Iluridze i Bukva bili u ekipi, Vlašić i Balić su bili u kadetima. Bencun šikaniran? AHAHAHAHAH dosta.

S tim da tek imamo vidit šta Radčenko može.

U međuvremenu molim da se nađe jedan klub kojem je svaki besplatni transfer bio pogodak i da se nađu situacije gdje je paljenje baklje pomoglo klubu na ikakav način ("lipo bilo vidit" se ne računa). hvala.

zi-zu
Amo reć ozbiljan

Post by zi-zu » 24.08.2015 21:23

čak i da su to sve bili promašaji, svaki taj potez je imao neki smisao i imao je za cilj da se pomogne klubu (da se ostvarilo što se želelo)

hoćeš da mi objasniš na koji način baklje imaju za cilj da pomognu klubu?
Da je Damjanović brazilac, igrao bi u Realu.
Da je Perišić u Hajduku, igrao bi zadnjeg veznog. Ili beka. Ili oboje.

sina.jedan977
Obični početnik

Post by sina.jedan977 » 24.08.2015 23:11

zi-zu wrote:čak i da su to sve bili promašaji, svaki taj potez je imao neki smisao i imao je za cilj da se pomogne klubu (da se ostvarilo što se želelo)

hoćeš da mi objasniš na koji način baklje imaju za cilj da pomognu klubu?

....uopće ne pravdan baklje i slažem se s tim da na utakmicama pod uefinoj ingurenciji namaju šta radit na tribinama............ali me smeta licemjerje onih koji su jučer onako srčano zviždali a ti isti su prije pet godina te iste zagovarali i poticali te ih na utakmici s anderlechtom prikazivali ka najzaslužnije za pobjedu.............a te iste baklje su bile fantastičan dekor i kad su ih palili i štimac i kranjčar i rosso i brbić ...... ..................................a isto bi zviždače upita zašto sa istim žarom nisu zviždali dok se anus šarbini našetava po poljudskom travnjaku..............

Post Reply